لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک


ضوابط و شرایطورود شما کاربران گرامی را به لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک‌ - که از این پس به اختصار "شبکه" یا "لندهوم" نامیده می شود - خوش آمد می گوییم و از انتخاب و اطمینان شما، صمیمانه قدردانی می نماییم. در حال حاضر، خدمات این شبکه شامل اطلاع رسانی در زمینه املاک اعم از خرید، فروش،‌ رهن و اجاره است و به تناسب توسعه شبکه، خدمات دیگری نیز جهت افزایش رفاه حال کاربران عزیز به آن افزوده خواهد شد. تلاش لندهوم همواره بر این اصل بنیادین استوار است که اطلاعات دقیق و به روز را در اختیار کاربران خود قرار دهد؛ لیکن به دلیل گستردگی اطلاعات و عدم امکان صحه گذاری بر کلیه اطلاعات وارد شده، همواره از پیشنهادات و انتقادات کاربران گرامی در راستای ارتقاء کیفیت و تعالی این شبکه استقبال می گردد. هر گونه استفاده از اطلاعات موجود و یا ورود اطلاعات در این شبکه، به منزله موافقت با ضوابط و شرایط لندهوم می باشد.

اهم ضوابط و شرایط لندهوم :


 • با توجه به اینکه کسب وکار لندهوم ازطریق تبلیغات پشتیبانی می شود، شما با قبول ضوابط و شرایط لندهوم، موافقت خود را مبنی بر وجود تبلیغات دراین شبکه اعلام می دارید.


 • شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای و نیز بدون نیاز به داشتن نام کاربری و رمز عبور، از اطلاعات لندهوم استفاده نمایید؛ لیکن برای ورود و درج اطلاعات در شبکه، با رعایت سایر شرایط، صرفاً با داشتن یک شماره تلفن همراه و تأیید پیامک ارسالی از طریق شماره تلفن همراه مذکور، به شما یک نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد و محدود اعطا می شود تا بتوانید اطلاعات خود را در شبکه درج نمایید .


 • برای استفاده از برنامه های کاربردی روی موبایل،‌ باید تلفن همراهتان با این برنامه ها سازگار باشد و از اینرو لندهوم هیچگونه تضمینی در خصوص سازگار نبودن این برنامه با موبایل شما نمی دهد.


 • ممکن است استفاده از شبکه های اینترنتی و فضاهای مجازی، از سوی خدمات دهندگان مربوطه، برای شما هزینه ای در برداشته باشد. این هزینه ها، هیچ ارتباطی به شبکه لندهوم ندارد و لذا هر استفاده کننده ای شخصاً مسئول تامین و پرداخت آن می باشد.


 • شبکه لندهوم، در هر مقطع زمانی می تواند نسخه های برنامه خود را به روز رسانی کند و شما نیز با ارتقای نسخه های لندهوم موافق هستید و ممکن است نیاز داشته باشید تا برای استفاده از خدمات لندهوم، برنامه های موبایل یا رایانه خود را به روز رسانی نمائید. مسئولیت هر گونه به روز رسانی احتمالی، بر عهده شما می باشد.


 • تا زمانی که لندهوم به عنوان یک منبع و مرجع در تمام صفحات اطلاعات استفاده شده از لندهوم ذکرشود، شما می توانید از اطلاعات موجود در لندهوم برای مشاهده، ذخیره، چاپ، فکس، ایمیل و یا ارسال از طریق سایر پیام رسان های مجازی استفاده نمائید.


 • هرگونه مسئولیت و عواقب ناشی از استفاده از اطلاعات مندرج در لندهوم، در هر مرحله از تصمیم گیری، از جمله خرید، فروش، رهن، اجاره و یا سایر خدمات، بر عهده شما می باشد و لندهوم هیچگونه مسئولیتی درقبال نتایج و عواقب مستقیم یا غیر مستقیم ناشی از استفاده از اطلاعات این شبکه، ندارد.


 • ممکن است برای حضور در برخی از فضاهای خاص لندهوم و دسترسی به ویژگی های آن، در چارچوب مقررات و آئین نامه های داخلی لندهوم، نیاز به پرداخت هزینه باشد. قبل از هر گونه پرداخت وجهی، ضروری است مقررات و شرایط مربوطه را به دقت مطالعه نمایید، زیرا وجوه پرداخت شده، غیرقابل استرداد خواهد بود.


 • هر گونه افزایش و یا تغییر در خدمات قابل ارائه لندهوم به صورت عمومی یا اختصاصی اطلاع رسانی می گردد که در صورت تمایل به استفاده از خدمات مذکور، شما می توانید مراتب را به لندهوم اعلام نمایید تا نسبت به ارائه خدمات درخواستی قابل ارائه به شما اقدام گردد.


 • در صورت نیاز به پرداخت هر گونه وجهی از بابت برخورداری از خدمات و امکانات خاص لندهوم، روشهای پرداخت، بر اساس آیین نامه های داخلی شبکه تعیین و اطلاع رسانی می گردد.


 • خدماتی که ممکن است شامل پرداخت هزینه باشد عبارت است از : اشتراک خاص،‌ درج تبلیغات و نظائر اینها.


 • مادامی که پرداخت هزینه محقق نشده، لندهوم این اختیار و حق را دارد تا از ارائه خدمات و امکانات خاص به متقاضیان اجتناب ورزد.


 • چنانچه شما تمایل به برخورداری از یک سرویس دائمی داشته باشید، این اجازه را به لندهوم می دهید که قبل از انقضاء دوره کاربری تان، به شما اطلاع رسانی شود تا نسبت به تمدید و یا لغو آن اقدام نمایید.


 • از آنجاییکه امکان تغییر قیمت خدمات خاص قابل ارائه از سوی لندهوم وجود دارد، لذا لازم است که قبل از هر گونه پرداخت وجهی،‌ از طریق مراجعه به بخش مربوطه،‌ از تغییر قیمت ها مطلع شوید و پس از آن اقدام به پرداخت نمایید.


 • شما، در صورت داشتن اشتراک استفاده از خدمات و امکانات خاص لندهوم، می توانید در هر مرحله، از طریق پست الکترونیکی و یا با تماس مستقیم با شبکه، اشتراک خود را لغو نمایید.


 • لندهوم، هیچ تعهدی برای استرداد هزینه های پرداختی برای خدمات ارائه شده در دوره های گذشته شما ندارد


 • علیرغم همه تلاشهای تیم کارشناسی لندهوم برای بررسی و پردازش اطلاعات درج شده از سوی کاربران، ممکن است به هنگام استفاده از اطلاعات مندرج در لندهوم، به اطلاعاتی نادرست، دارای ایراد و اشکال و یا حتی توهین آمیز برخورد نمائید، در این صورت، شما موافقت می کنید که از این موارد چشم پوشی نموده و یا جهت اصلاح، مراتب را با لندهوم در میان بگذارید، ولی هیچ حق قانونی برای اقدام علیه لندهوم ندارید زیرا لندهوم در ارائه یا درج آن اطلاعات هیچ دخالتی نداشته و ندارد و لذا لندهوم صریحاً اعلام می کند که هیچ گونه مسؤلیتی را در این خصوص نمی پذیرد.


 • چنانچه هر یک از مقررات و شرایط لندهوم را نقض نمائید، لندهوم می تواند به صورت یک طرفه، حتی در صورت پرداخت وجه، مجوز دسترسی شما به بخش های خاص شبکه را لغو نماید و شما نه تنها هیچ گونه ادعایی در این خصوص نخواهید داشت بلکه حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نمایید.


 • لندهوم حق دارد که بر اساس دستور سازمانها و نهادهای نظارتی و یا با استناد به قوانین، رویه ها، آیین نامه ها و بخشنامه های قانونی کشور، در هر مرحله ای، مقررات و شرایط شبکه را تغییر دهد و لذا شما مسئول مرور منظم مقررات و شرایط لندهوم هستید.


 • شما تمامی ریسک های ناشی از استفاده از اطلاعات لندهوم را قبول کرده اید و نیز تمامی تلاش خود را برای رعایت نکات ایمنی در انجام معاملات و استفاده از اطلاعات دریافتی خواهید نمود.


 • لندهوم در هیچ رویدادی، که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم ناشی از استفاده شما از اطلاعات مندرج در لندهوم باشد، نقشی نداشته و نخواهد داشت و لذا کلیه مسئولیت های ناشی از غفلت، اشتباه، فریب و یا هر عملی از سوی طرف مقابل که ضرر و یا آسیبی برای شما به همراه داشته باشد، بر عهده خود شما بوده و لندهوم هیچ گونه مسؤلیتی را در این خصوص نمی پذیرد.


 • شما موافقت می کنید که لندهوم بتواند در راستای فلسفه اطلاع رسانی خود، اطلاعات درج شده شما را به اشخاص ثالثی که تحت کنترل لندهوم نیستند، قراردهد.


 • شما موافقت می کنید که لندهوم بتواند اطلاعات شما را دراختیار متخصصان و مشاورین املاک و مستغلات قراردهد.


 • لندهوم، هیچگونه تعهدی نسبت به ویرایش یا کنترل اقلام و موضوعات مورد استفاده شما ندارد و در این خصوص هیچگونه مسؤلیتی را نمی پذیرد.


 • شما موافقت می کنید که اطلاعات و خدمات درج شده از سوی شما در لندهوم، دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی بوده و دارای اعتبار می باشد و لذا در صورت عدم اعتبار و غیر قانونی بودن فعالیت شما، کلیه مسؤلیت ها متوجه شخص شما بوده و شما خود ضامن جبران خسارات احتمالی خواهید بود.


 • لندهوم می تواند در هر مرحله - بر اساس دستور مراجع قضائی، سازمانها و نهادهای نظارتی و یا بر اساس شواهد و مدارک حاصله در هر یک از مراحل پردازش اطلاعات و یا صحه گذاری اطلاعات توسط کارشناسان لندهوم - نسبت به حذف هر گونه اطلاعات جعلی، غیر قانونی،‌ غیر واقعی و یا غیر اخلاقی مندرج از سوی کاربران اقدام نماید و شما موافقت خود را بااین موضوع اعلام می دارید.


 • لندهوم می تواند در هر مرحله و بدون هر گونه نیاز به اخذ مجوزی، نسبت به حذف کاربران با عناوین جعلی، داده های بارگذاری شده نامعتبر و نیز درج محتواهای مغایر با قوانین، مقررات و عرف جامعه اقدام نماید و کاربران مربوطه حق هر گونه اعتراضی را در این خصوص از خود سلب می نمایند و شما نیز موافقت خود را بااین موضوع اعلام می دارید.


 • استفاده از علائم تجاری لندهوم در ارائه خدمات از سوی هر کاربری، در راستای تلاش برای ترغیب و تشویق اشخاص ثالث، ممنوع است مگر اینکه مجوز کتبی معتبر از سوی لندهوم برای وی صادر گردیده باشد. در صورت چنین اقدامی از جانب هر کاربر، حقوق لندهوم برای پیگیری از طریق مراجع قانونی همواره محفوظ است.


 • بخشهای خاصی از لندهوم، این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا تصاویر، ویدئو، متون و دیگر محتواها را بارگذاری نمایند. مادامی که اطلاعات بارگذاری شده مخالف مصالح، قوانین و مقررات کشور، عرف جامعه و آیین نامه های داخلی لندهوم نباشد، تا پایان دوره تعریف شده، به نمایش گذاشته خواهد شد. در هر صورت، مسئولیت مستقیم اطلاعات بارگذاری شده بر عهده کاربر مربوطه می باشد.


 • استفاده از اطلاعات سامانه ها و یا شبکه های اشخاص ثالث که در لندهوم بارگذاری و تبلیغ گردیده است، ممکن است نیاز به پذیرش شروط اشخاص مذکور از جمله حفظ و رعایت سیاست های حفظ حریم خصوصی و نظائر آن باشد که در این صورت شما مسئول رعایت آن هستید و لندهوم هیچ مسؤلیتی در قبال آن موارد ندارد.


 • چنانچه شما نماینده، مشاور و یا کارگزار املاک یا مؤسسه املاک و مستغلات هستید و یا به اشکال مختلف، در این حرفه فعالیت می نمائید، ممکن است از اطلاعات و خدمات موجود در این شبکه - با رعایت کلیه قوانین و مقررات جاری کشور- برای مشتریان خود استفاده کنید. در این صورت، شما ضامن و مسؤل هستید که تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت خود را دارا باشید.


 • هیچ کاربری حق انجام پرس وجوهای خودکار و یا اقدامات مشابه و هر گونه فعالیت خودکار دیگر به منظور جمع آوری و کسب اطلاعات لندهوم را ندارد. در صورت چنین اقدامی از سوی هر کاربر، حقوق این شبکه برای پیگیری موضوع از طریق مراجع قانونی همواره محفوظ است.

 • چنانچه بر اساس اطلاع رسانی از سوی یک کاربر و یا مالک یک محتوا، مشخص گردد که در برخی از موارد، مقررات و شرایط لندهوم رعایت نشده و یا نمی شود، این موارد توسط تیم کارشناسان لندهوم بررسی خواهد شد و در صورت اثبات عدم رعایت ضوابط و یا شرایط، نسبت به حذف اطلاعات مربوطه اقدام می شود و یک پیام اخطار کتبی برای کاربر خاطی ارسال می گردد.

 • شما تأیید و تعهد می نمایید که به هنگام درج اطلاعات و آگهی ها در لندهوم،‌ علاوه بر رعایت کلیه مقررات و شرایط فوق، کلیه شروط و نکات ذیل را نیز پذیرفته و رعایت نموده اید و مسئولیت آن را پذیرفته اید،‌ در غیر این صورت، لندهوم حق و اختیار تام دارد که نسبت به حذف آن اطلاعات - حتی در صورت واریز وجه - در هر یک از مراحل اقدام نماید و یا بر اساس درخواست مراجع قانونی،‌ اطلاعات کاربری شما را در اختیار آنها قرار دهد و شما نیز حق هر گونه اعتراضی را در این زمینه از خود سلب نموده اید :


  • کلیه اطلاعات و آگهی ها،‌ صرفاً در زمینه خرید، ‌فروش،‌ رهن و اجاره املاک می باشد و کلیه تصاویر مندرج در آگهی ها متعلق به موضوع آگهی است.

  • اطلاعات و آگهی ها،‌ هیچ گونه مغایرت با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه ندارد و ناقض حریم شخصی افراد نیست و هیچگونه اصطلاح و یا عبارت ناقض عفت عمومی در آن درج نگردیده است.

  • کلیه اطلاعات درخواستی و الزامی در آگهی که از سوی لندهوم مشخص گردیده، به صورت کامل و صحیح تکمیل گردیده است.

  • هیچگونه عبارت توهین آمیز یا ناروا نسبت به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت ها، لهجه ها و گویش های مختلف درج نگردیده است.

  • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی ها صورت نگرفته است.

  • اطلاعات و آگهی ها،‌ متضمن انتشار اطلاعات و خبر پراکنی های سیاسی، اجتماعی و یا مذهبی نیست.

  • هیچ گونه تصویر، عبارت یا اصطلاحی که ناقض امنیت ملی کشور و یا امنیت اخلاقی جامعه باشد و یا به قصد تشویش اذهان عمومی باشد، درج نگردیده است.


 • لندهوم حقوق مالکیت معنوی دیگران را محترم می شمارد و لذا هر شخصی - اعم از حقیقی یا حقوقی - که ادعا و اثبات نماید اطلاعات مندرج در لندهوم موجب نقض حق چاپ و نشر (کپی رایت) آنها گردیده است، می تواند با ارائه اطلاعات زیر، لندهوم را مطلع سازد:

  • الف) شناسایی آثار دارای حق چاپ و نشر (کپی رایت)‌ در اطلاعات منتشره از سوی لندهوم که ادعا می کنید حقوق شما در آن رعایت نگردیده است؛
  • ب) مشخصات دقیق مطالبی که ادعا می کنید تخلف است و باید حذف شود، ازجمله شرح مکانی که آن موضوع درج شده است به نحوی که به آسانی بتوان آن را پیدا کرد؛
  • ج ) قید نمودن آدرس، شماره تلفن و یا آدرس پست الکترونیکی خود، به نحوی که بتوان به آسانی با شما تماس حاصل نمود؛
  • د) ارسال یک تأییدیه امضا شده مبنی بر اینکه اطلاعات بالا صحیح است و نیز مستنداتی که مالکیت معنوی و یا نمایندگی قانونی مالکیت معنوی نسبت به موضوع را اثبات نماید که مطابق قانون این حق را دارید تا نسبت به موضوع مربوطه اقدامات قانونی لازم را انجام دهید.

 • اخطارهای نقض حقوق چاپ و نشر (کپی رایت) باید به شرح زیر ارسال شوند:

  • از طریق پست سفارشی به آدرس زیر :تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی،‌ خیابان گلستان چهاردهم شرقی،‌ شماره 3، ‌برج نگین رضا،‌ طبقه دوازدهم شمالی،‌ واحد 1212، کد پستی : 1471791887
  • پست الکترونیک به آدرس : info@landhome.ir

 • در هر حال، برای شروع هر اقدامی جهت حفظ حقوق معنوی شما در این شبکه، لندهوم نیاز به تأییدیه کتبی و مستندات مالکیت معنوی شما دارد.


هر موضوعی که در ضوابط و شرایط فوق الذکر منعکس نگردیده است، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

هزینه های ثبت آگهی :


 • هزینه ثبت هر آگهی (با احتساب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده) معادل 100,000 (یکصد هزار) ریال می باشد که پس از ثبت فایل و قبل از بررسی و نمایش در صفحه اصلی، توسط آگهی دهنده به صورت الکترونیکی پرداخت می گردد.


 • در صورت تمایل به تمدید آگهی، کاربران محترم می توانند با پرداخت 50% ( پنجاه درصد) از هزینه ثبت آگهی اولیه، نسبت به تمدید یک دوره یک ماهه دیگر اقدام نمایند.


 • نحوه ثبت آگهی و پرداخت هزینه های مربوطه در بخش راهنمای ثبت آگهی ها، در دسترس کاربران محترم قرار گرفته است.


مدت زمان نمایش آگهی :


 • هر آگهی که از سوی کاربران عزیز ثبت گردد، پس از تایید، در صفحه اصلی و " به مدت یک ماه " قابل دسترس کلیه بازدیدکنندگان از سامانه قرار می گیرد.


 • در صورت تمایل، کاربران عزیز می توانند آگهی های خود را برای یک یا چند دوره دیگر نیز تمدید نمایند.


 • پس از اتمام مدت اعتبار زمانی آگهی، به صورت خود کار، آگهی مربوطه از صفحه نمایش برای عموم حذف می گردد.


شرایط استفاده از آگهی‌ :


استفاده از اطلاعات مندرج در لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک به معنی پذیرفتن کلیه شرایط این شبکه می باشد. اهم شرایط لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک در خصوص استفاده از آگهی ها و اطلاعات مندرج در آن، به شرح ذیل است:


 • نهایت سعی لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک بر این است تا آگهی‌هایی منتشر گردد که حاوی اطلاعات صحیح و درست باشد، لذا با توجه به عدم امکان تضمین صحت و سقم کلیه اصلاعات دریافتی و مندرج در آگهی‌ها، هیچ‌ گونه تعهد یا مسئولیتی نسبت به آگهی‌ها و اطلاعات مندرج در آن را ندارد.


 • مسئولیت استفاده از آگهی‌های این شبکه بر عهدهٔ کاربران محترم است و لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاکهیچ گونه تعهدى در قبال خسارات احتمالی آتی ناشى از استفاده از اطلاعات مذکور در این شبکه را ندارد.


 • لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک هیچ گونه توافق نامه، تفاهم نامه و یا قراردادی را با آگهی‌دهندگان، اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی منعقد نمی نماید.


 • از آنجائیکه کاربران این شبکه، قادر به ویرایش آگهی خود هستند، لذا لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده در شبکه را نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده و یا ویرایش شده توسط کاربران را به نمایش می گذارد.


 • کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.


 • لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک مجاز است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این شبکه ارسال می گردد را در هر زمان که مغایر با شرایط و ضوابط شبکه و یا امنیت ملی و اخلاقی کشور بداند، به صورت مستقیم و یا بر اساس دستور مقامات قضائی، انتظامی و یا امنیتی کشور، به هر شکلی که صلاح بداند و یا رسماً از سوی مقامات رسمی ابلاغ شده باشد، حذف نماید.


 • کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از هر گونه مطالب و ادعاهای منسوب به لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاککه توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و نیز رسانه‌های دیگر منتشر می‌ گردد، بر عهده اشخاص مذکور بوده و لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک هیچ گونه تعهد و یا مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.


 • استفاده کنندگان از لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، متون و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به این شبکه را، بدون اخذ مجوز کتبی از لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت این موضوع، حق پیگرد قانونی برای لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک محفوظ است.


 • سایر روابط فیمابین استفاده کنندگان از اطلاعات و لندهوم، شبکه اطلاع رسانی املاک مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

شبکه اطلاع رسانی اجاره سراسر ایران اجاره املاک اجاره آپارتمان اجاره مسکونی اجاره

اجاره املاک

اجاره آپارتمان

اجاره مسکونی

اجاره تجاری

اجاره صنعتی

اجاره ویلا

اجاره و رهن

رهن و اجاره

تهران

شمال

اصفهان

مشهد

مازندران

قم

رشت

گیلان

بابلسر

انزلی

شیراز

رامسر

خراسان اجاره املاک

کیش اجاره املاک

کیش اجاره املاک

خراسان اجاره آپارتمان

قشم اجاره آپارتمان

کیش اجاره آپارتمان

خراسان اجاره مسکونی

قشم اجاره مسکونی

کیش اجاره مسکونی

اجاره آپارتمان در غرب تهران اجاره آپارتمان در تهران دیوار اجاره آپارتمان در تهران شیپور اجاره آپارتمان در تهران همشهری اجاره آپارتمان در تهران با عکس اجاره آپارتمان 80 متری اجاره آپارتمان یک خوابه در تهران اجاره آپارتمان 70 متری در تهران رهن و اجاره آپارتمان در تهران دیوار رهن و اجاره سوئیت در تهران اجاره آپارتمان در غرب تهران اجاره آپارتمان در تهران شیپور اجاره آپارتمان در تهران با عکس اجاره آپارتمان 80 متری رهن کامل آپارتمان 50 متری در تهران اجاره آپارتمان در تهران همشهری خرید آپارتمان تهران خرید آپارتمان در تهران دیوار خرید آپارتمان در تهران شیپور فروش آپارتمان در تهران همشهری آپارتمان فروشی تهران 50 متری خرید آپارتمان در تهران با وام اجاره آپارتمان در تهران دیوار فروش آپارتمان در تهران پول لازم اجاره ویلا در محمودآباد اجاره ویلا استخردار اجاره ویلا در گیلان اجاره ویلا رامسر اجاره ویلا در نوشهر اجاره ویلا چالوس اجاره ویلا لوکس در شمال اجاره ویلا جنگلی اجاره کارخانه بسته بندی مواد غذایی اجاره کارخانه مواد غذایی اصفهان اجاره کارخانه بسته بندی گوشت اجاره کارخانه لبنیات اجاره سوله بهداشتی اجاره سوله جهت تولید مواد غذایی اجاره کارخانه بسته بندی حبوبات فروش کارخانه مواد غذایی تهران اجاره سوله در شهریار اجاره سوله جاده مخصوص اجاره سوله بهداشتی اجاره سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه اجاره سوله در شرق تهران اجاره سوله در شهرک صنعتی خاوران اجاره سوله جاجرود اجاره سوله اصفهان اجاره سند اداری اجاره دفتر کار مبله در تهران اجاره موقعیت اداری تا 50 متر اجاره اتاق اداري در تهران اجاره اتاق اداری تهران دیوار اجاره مغازه شیپور رهن کامل دفتر کار در تهران خرید ملک با موقعیت اداری اجاره مغازه ساندویچی در تهران اجاره مغازه تا 30 متر اجاره زیرزمین تجاری در تهران اجاره کترینگ در تهران اجاره مغازه شیپور اجاره موقعیت اداری تا 50 متر اجاره مغازه تا 50 متر اجاره مغازه همشهری مجتمع های اداری تجاری ساختمان اداری تجاری سعادت آباد برج های تجاری اداری تهران خرید مغازه در تهران روی دیوار برج تجاری اداری مجتمع تجاری اداری به انگلیسی اجاره سند اداری مجتمع تجاری اداری باران

hitwebcounter.com